Моя любовь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Моя любовь » Тестовый форум » Любите додавати в страви багато спецій?


Любите додавати в страви багато спецій?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, гурмани! Хто з вас тут також любить перебільшувати з приправами у своїх стравах? Я не можу втриматися і завжди додаю безліч спецій, але друзі кажуть, що це може зіпсувати смак. Як ви ставитеся до великої кількості приправ?

0

2

Привіт! Я, власне, теж люблю додавати різні приправи, але трошки обережна щодо їхньої кількості. Важливо збалансувати смаки, щоб одна приправа не заглушувала іншу. Можливо, спробуйте робити це поступово, щоб відчути оптимальну кількість.

0

3

camomile написал(а):

Привіт! Я, власне, теж люблю додавати різні приправи, але трошки обережна щодо їхньої кількості. Важливо збалансувати смаки, щоб одна приправа не заглушувала іншу. Можливо, спробуйте робити це поступово, щоб відчути оптимальну кількість.

Дякую за пораду! Можливо, ви праві, і мені варто трошки знизити температуру своєї "приправної експлуатації" )) Буду думати надалі, як краще комбінувати. Можливо поділитесь своїми фішками?

0

4

Привіт! Думаю, важливо знайти баланс. Щоб не втрачати індивідуальність смаку, можна експериментувати з різними видами спецій, але дотримуватися певної гармонії. Також, я нещодавно відкрила для себе онлайн магазин Любисток, де величезний вибір високоякісних приправ та прянощів. Замовляла там куркуму та кардамон - справжні скарби!
Рекомендую спробувати. Саме в них можна купити дійсно якісні та завжди свіжі спеції https://lubystok.shop/category/prypravu-y-prianosty . Особливо вражають суміші для грилю та маринадів. І ціни приємно вас вразять. Рекомендую спробувати, якщо ви любите експериментувати зі смаками.
https://skrinshoter.ru/s/211123/cVSIgzli.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-21-11-2023%2020:21:24.jpg

0


Вы здесь » Моя любовь » Тестовый форум » Любите додавати в страви багато спецій?