Моя любовь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Моя любовь » Тестовый форум » Евакуація авто з Португалії


Евакуація авто з Португалії

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Кому потрібно швидко перевзти автомобіль з Португалії в Україну, рекомендую надійну службу евакуації https://evakuator-ua.com/ukr/evakuator- … v-ukraine/. У них великий досвід роботи у сфері таких перевезень, тому знають найкращі маршрути та виконують роботу на вищому рівні. Ціни доступні, можете звернутися до диспетчера і вам розрахують вартість послуги.

Отредактировано kirara (2024-02-11 14:27:55)

0

2

Для організації евакуації автомобіля з Португалії вам знадобиться зв'язатися зі спеціалізованою компанією, яка надає послуги автомобільної транспортної евакуації міжнародно. Вам слід зробити запит про цю послугу, надати інформацію про марку, модель та стан автомобіля, а також місце, звідки ви хочете його евакуювати та пункт призначення. Крім того, вам слід узгодити всі необхідні документи і платежі з компанією евакуації, включаючи можливі митні і податкові обов'язки. Не забудьте також про додаткові витрати, пов'язані з транспортуванням автомобіля через межі країни. Зверніться до кількох компаній, щоб отримати кращі ціни та умови, і обов'язково дотримуйтесь усіх правил і вимог щодо евакуації автомобіля з Португалії.

0


Вы здесь » Моя любовь » Тестовый форум » Евакуація авто з Португалії